Jste zde: Domů Firma a služby

O Nás

Jsme nejspolehlivější firma v oblasti poskytování internetového připojení, správy počítačových sítí, strukturovaných kabeláží a správy serverů.

Kdo jsme?

Firma Ercom networking s.r.o. má prostřednictvým svých jednatelů více jak dvacetiletou tradici v poskytování přístupu do celosvětové sítě Internet jak za pomoci WIFI sítě v pásmech 2,4 GHz, tak i 5,8 GHz, tak prostřednictvým kabelových rozvodů. Splňujeme odborné i morální předpoklady pro oblast IT.

Jsme ryze česká společnost s vlastním kapitálem

Naše technologie?

Máme vybudovanou vlastní páteřní síť přístupu do Internetu s konektivitou 1 Gbps, provozovanou na nejmodernějších technologiích v pásmu 10,5 GHz, která je zakončena vstupem do páteřní sítě NIX optickým vláknem.

Jsme výhradními majiteli kabelového rozvodu v sídlišti Na Stráni v městě Holýšov, kde máme připojeny všechny bytové jednotky kompletním kabelovým rozvodem. Tento kompletní rozvod byl financován výhradně z prostředků naší firmy. To je mimo jiné důkazem síly naší firmy jak v oblasti finančního kapitálu, tak v oblasti lidských zdrojů a jejích organizačních a morálních schopností.

Proč internet od nás?

Kabelový způsob připojení zajišťuje naprosto nedostižný náskok před konkurencí jak co do spolehlivosti, tak do rychlosti připojení, kde je konektivita až 100 Mbps.

To zabezpečuje naší firmě schopnost praktického zprovoznění internetové přípojky přímo v bytě uživatele v řádech několika málo hodin.

Po obdržení telefonátu je možno připojit účastníka prakticky okamžitě včetně víkendů.

Napište nám

Naše služby

Internetové připojení

Vysoce rychlé a spolehlivé internetové připojení s kvalitní technickou podporou. Veškeré připojení s minimální agregací.

IT Podpora

Poskytujeme poradenství a technickou podporu v oboru IT. Nabízíme servis PC, notebooků a prodej tonerů do tiskáren.

Správa serverů

Spravujeme Linuxové i Windows Servery. O správu serverů se starají opravdoví odborníci.

Webové prezentace

Nabízíme moderní, kreativní a přehledné webové prezentace pro jakoukoliv příležitost, produkt či firmu.

Webhosting

Poskytujeme webhosting na našich serverech a správu domén webových prezentací na těchto serverech umístěných.

Napište nám

Pokrytí

pokryti

Potřebujete více informací? Zavolejte nám 777 241 154


© 2023 Ercom. Všechna práva vyhrazena